Servis domových čistiarní odpadových vôd

servis domových čistiarní odpadových vôdNáš záujem o zákazníka nekončí predajom našich produktov. Najpodstatnejšie pre nás je, aby zákazník bol so zakúpeným výrobkom spokojný a slúžil mu podľa jeho požiadaviek a predstáv. Preto ponúkame a zabezpečujeme pre našich zákazníkov záručný, pozáručný a pravidelný zmluvný servis na celom území Slovenska. Naviac, aby sme vám boli neustále k dispozícii a nápomocní, zriadili sme pre vás Pohotovostné servisné číslo a 48-hodinový servis.
Samozrejmosťou je zabezpečenie a dostupnosť náhradných dielov a príslušenstva k ČOV, ktoré si môžu klienti doobjednať cez náš e-shop, mailom alebo telefonicky s dodávkou do 1-2 pracovných dní.
 

Sme tu vždy pre vás...servisné číslo pre servis domových čističiek odpadových vôd

 
Pohotovostné servisné číslo
Pre našich klientov poskytujeme nepretržitý 24-hodinový telefonický servis. Zákazník za účelom nahlásenia a odstránenia vzniknutého problému s ČOV môže kontaktovať nášho servisného technika počas pracovných dní v čase od 15:30 – 7:00 a počas víkendov na nižšie uvedenom telefónnom čísle. Počas bežných pracovných dní v čase od 7:00-15:30 sú vám k dispozícii naši servisní technici na telefónnych číslach uvedených v kontaktoch alebo aj v prevádzkovom poriadku.
  
Pondelok – piatok 15:30 – 07:00
a počas víkendov a sviatkov
+421 905 889 889
 
48-hodinový servis
Novinkou, ktorú  ponúkame, je vykonanie servisného zásahu do 48 hodín od objednania alebo zdarma. To znamená, že vám vašu čistiareň odpadových vôd prídeme skontrolovať a odservisovať do dvoch pracovných dní, a pokiaľ z našej strany z akéhokoľvek dôvodu nebude servis vykonaný, získavate ho od nás úplne zdarma. Tento servisný zásah je vykonávaný v pracovných dňoch a je spoplatnený podľa individuálneho cenníka. V prípade záujmu sa obráťte na nášho servisného technika na telefónnom čísle: 
+421 905 361 003
 
servis domových čistiarní odpadových vôdPravidelný zmluvný servis
je určený všetkým užívateľom našich domových čistiarní odpadových vôd, ktorí si chcú byť istí, že ich čistiareň je prevádzkovaná správne a prioritou pre nich je maximálny komfort užívania. Objednaním tejto služby ste odbremenený od niektorých úkonov spojených s riadnym prevádzkovaním ČOV, ktoré za vás odborne vykoná náš servisný technik a vy tak budete mať čas na príjemnejšie veci. V cene zmluvného servisu je zahrnuté:
  • Návšteva u zákazníka v časových intervaloch dohodnutých v zmluve 
  • Vizuálna kontrola celkového stavu ČOV
  • Nastavenie ČOV v súlade s podmienkami na jej prevádzkovanie
  • Čistenie hrablicového koša 
  • Meranie aktivovaného kalu
  • Odkalenie domovej čistiarne podľa potreby
  • Vyčistenie mamutkových čerpadiel
  • Pravidelná starostlivosť o dúchadlo v zmysle prevádzkového poriadku
  • Pravidelná kontrola riadiacej jednotky (ak bola predmetom dodávky)
Záručný a pozáručný servis
je jednorazový servisný zásah na základe objednávky od zákazníka. V rámci tohto zásahu je vykonávaná bežná údržba alebo servis ČOV.
 
PDF Servis domových čistiarní odpadových vôd
 
Na vrch stránky
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Ďalšie informácie