Prečo ČOV od Aquatec

cistička odpadových vôd aquatec vflSpoločnosť Aquatec VFL s.r.o. pozná problematiku výberu čistiarní odpadových vôd pre koncového zákazníka. Nakoľko čistiareň odpadových vôd je technologické zariadenie, zákazník, ktorý potrebuje odkanalizovať svoj rodinný dom (poprípade iný objekt), je odkázaný na informácie od mnohých zástupcov firiem, ktoré na slovenskom trhu pôsobia. Pri takejto komunikácií môže prísť k dezinformáciám a ku konečnému sklamaniu. Čistiareň odpadových vôd je zariadenie, ktoré sa inštaluje do zeme minimálne na 20 rokov. Keď je čistiareň odpadových vôd správne navrhnutá, tak o tom, ako ČOV pracuje, rozhoduje v prvom rade kvalita technológie a prevádzkovania. Naša spoločnosť je toho názoru, že pre koncového zákazníka je zložité sa orientovať v odborných termínoch pri komunikácii s obchodným oddelením. Preto sme zástancami hesla "jedenkrát vidieť je lepšie ako stokrát počuť". Na základe týchto skutočností každého, kto má záujem o malú domovú čistiareň odpadových vôd, pozývame na prezentáciu zapracovanej čistiarne odpadových vôd v teréne v objekte našej firmy. Po návšteve našej firmy a následnej objednávke sa budeme spolupodieľať na Vašich cestovných nákladoch formou zľavy z ceny ČOV.

Chcete vedieť čo hovoria o našich službách a domových čističkách odpadových vôd Aquatec VFL naši zákazníci. 

Google referencie Aquatec domové čističky odpadových vôd Google referencie čističky odpadových vôd Aquatec
Facebook referencie Aquatec domové čističky odpadových vôd Facebook referencie čističky odpadových vôd Aquatec

 

Hlavné dôvody prečo si vybrať čističku odpadových vôd (ČOV) od firmy Aquatec VFL:

 • najvyššia kvalita prevedenia čistiarne odpadových vôd a tisícky spokojných zákazníkov na celom svete
  70.000 osadených čistiarní odpadových vôd s technológiou čistenia odpadových vôd VFL®
 • máme partnerov v celej Európe
 • naša technológia čistenia odpadových vôd je využívaná vo viac ako 50 štátoch sveta
  Čistiarne odpadových vôd Aquatec čistia odpadovú vodu v Nemecku, Čechách, Francúzsku, Nórsku, Švédsku, Bielorusku, Kolumbii, Chorvátsku, Estónsku, Ekvádore, Francúzsku, Maďarsku, Mexiku, Lotyšsku, Litve, Poľsku, Rumunsku, Rusku, Španielsku, Sýrii, Ukrajine a samozrejme aj na Slovensku....
 • čistiarne odpadových vôd sú certifikované v zmysle Európskej normy EN 12 566-3. Certifikácia, pri ktorej sa skúma aj účinnosť čistenia a nie len „statika či odolnosť voči nárazom“. ČOV AT boli na účinnosť testované v Nemeckom Prüfinstitut für Abwassertechnik Aachen, ktorý je spomedzi inštitútov zaoberajúcich sa testovaním účinnosti ČOV jedným z najprestížnejších.
 • garantovaná najvyššia kvalita vyčistenej odpadovej vody (dosahované BSK5 <10 mg/l). Kvalita vyčistenej vody zodpovedá požiadavkám Slovenskej legislatívy. Garantované parametre vyčistenej vody sú odvodené od účinnosti čistenia dosiahnutej v teste.
 • vysoko účinná technológia VFL - v čistiarňach odpadových vôd AT je použitá vlastná, rokmi preverená a patentovaná technológia založená na využití technológie nízkozaťažovanej aktivácie s aeróbnou stabilizáciou kalu doplnená o akumulačnú zónu pre vyrovnanie nerovnomernosti nátoku odpadovej vody.
 • vždy o krok vpred - naša spoločnosť sa sústreďuje na zdokonaľovanie a komfortnosť obsluhy čistiarne odpadových vôd ako i poskytovaných služieb.
 • zákazník je pre našu spoločnosť prvoradý - všetky svoje aktivity smerujeme iba k tomu, aby sme poskytovali komplexnú podporu zákazníkovi. Od poradenstva, vypracovania ponuky, projektu, cez dodávku domovej čistiarne odpadových vôd, jej montáž a uvedenie do prevádzky. Poskytujeme expedičné a servisné služby v rámci celej Slovenskej republiky.
 • uplatňujeme riadenie kvality v zmysle normy ISO 9001, riadenie environmentálneho manažérstva v zmysle normy ISO 14001, zúčastňujeme sa na rôznych kurzoch, školeniach a seminároch, čo nám pomáha ponúkať Vám naše výrobky a služby na najvyššej úrovni a v najvyššej kvalite.
 • kvalita výroby čističiek odpadových vôd je na najvyššej úrovni - výrobní pracovníci sú držiteľmi preukazu Európskeho zvárača plastov. Pri výrobe používame prvotriedne materiály, kvalitné stroje a nástroje od renomovaných svetových výrobcov.
 • doplnkové služby pre Váš komfort - naši obchodní manažéri, ale aj technickí pracovníci pre Vašu spokojnosť urobia naozaj maximum, či už ste sa rozhodli pre samotnú čistiareň odpadových vôd alebo čistiareň vrátane ostatných doplnkov a služieb.
 • servis čistiarní odpadových vôd - našim zákazníkom poskytujeme nonstop telefonickú službu v prípade akejkoľvek poruchy. Ak si problém vyžaduje zásah servisného technika je schopný dostaviť sa do 24 hod. a poruchu odstrániť.
 • radi Vám odborne poradíme a pomôžeme - nakoľko čistiareň odpadových vôd nie je bežný spotrebný tovar, ale technologické zariadenie, sme toho názoru, že možnosť vidieť uvedené zariadenie v prevádzke Vám uľahčí rozhodovanie pri výbere dodávateľa. Naša spoločnosť Vás každý pracovný deň pozýva na návštevu sídla našej firmy v Dubnici nad Váhom, kde budete mať možnosť čistiareň odpadových vôd AT 6 nie len vidieť v prevádzke, ale aj porozprávať s odborne školeným personálom v príjemnom prostredí našej firmy pri dobrom čaji či káve.
 • Poskytujeme bezplatné obhliadky priamo u zákazníka a to pred objednaním čistiarne odpadových vôd. Naši školení pracovníci Vás môžu osobne navštíviť priamo u Vás doma alebo na stavenisku a pomôžu určiť najvhodnejšie miesto osadenia ČOV.

Porovnanie veľkosti čistiarní odpadových vôd AT6, AT8, AT10, AT12, AT15 a AT20 od spoločnosti Aquatec VFL:

porovnanie veľkosti čistiarní odpadových vôd AT6, AT8, AT10, AT12, AT15 a AT20 od spoločnosti Aquatec VFL

Prednosti ČOV Aquatec:

 • skvelá cena a minimálne stavebné náklady - obstarávacia cena čistiarne odpadových vôd AT je veľmi prijateľná nielen v porovnaní so žumpou, ale aj s inými čistička odpadových vôd, návratnosť investície už do troch rokov.
 • záruka až 10 rokov na vodotesnosť plášťa - kvalitou našej výroby čistiarní odpadových vôd sme si istí a dať Vám takúto záruku je nám cťou.
 • pri výrobe používame prvotriedne materiály - nielen polypropylén najvyššej kvality, ale aj rozvody vody a vzduchu od renomovaných dodávateľov. Samozrejmosťou sú tiež značkové dúchadlá.
 • hrúbka steny nádrže ČOV po celej výške 8 mm  - ako jediný používame 8 mm hrúbku plášťa po celej výške, čím je zaručená vysoká statika a stabilita nádrže oproti iným výrobcom, ktorí používajú o 25 % až 40% slabšie materiály alebo používajú rôzne hrúbky.
 • všetky čistiarne odpadových vôd sú vyrobené z UV stabilného PP
 • akumulácia nárazovo pritekajúcich vôd - technológia VFL v sebe zahŕňa aj jedinečné riešenie vyrovnania nerovnomerného nátoku odpadových vôd do ČOV pri vypustení väčšieho množstva vody (vaňa, práčka..), čím sa zabráni vyplavovaniu aktivovaného kalu do recipientu a chod ČOV je stabilný.
 • tichý, bezzápachový chod čistiarne odpadových vôd s jednoduchým prevádzkovaním
 • bezproblémové použitie čistiacich prostriedkov v domácnosti
 • nízke prevádzkové náklady - prevádzka čistiarne odpadových vôd AT stojí len zhruba 10 € mesačne, čo je spotreba elektrickej energie dúchadla. Avšak pre porovnanie, prevádzka žumpy stojí až desaťnásobok tejto sumy.
 • bezplatné uskladnenie ČOV - pokiaľ sa rozhodnete využiť niektorú z prebiehajúcich akcií, ale Vaše možnosti Vám nedovoľujú čistiareň odobrať a osadiť, radi Vám ju uskladníme v našich priestoroch až do doby, kedy ju budete môcť inštalovať.
 • doprava ČOV AT 6 a AT 8 nad 125 km zdarma - dopravu ČOV v rámci SK účtujeme do vzdialenosti 125km. Doprava nad 125km je zdarma. Čistiareň Vám dovezieme a odborne zdatný pracovník Vás o prevádzke a údržbe zaškolí priamo u Vás doma.
 • veľmi jednoduchá montáž bez použitia mechanizmov - na základe našich inštrukcií dokáže čistiareň odpadových vôd osadiť ktokoľvek, avšak osadenie je možné aj doobjednať.
 • príjemný tvar i farba krytov - kryt je jedinou súčasťou čistiarne, ktorú je vidieť a preto musí byť nielen kvalitný, ale aj estetický.
 • uzamykateľný kryt pre bezpečnosť Vašich detí - aby sa Vaše deti mohli spokojne hrať na dvore, sú kryty čistiarní zabezpečené zámkom už v štandardnej výbave bez príplatku.
 • automatizovaná prevádzka a údržba, servis je možné vykonávať aj telefonicky, GSM kontrolo čístiarní odpadových vôd

 

Na vrch stránky
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Nesúhlasím    Ďalšie informácie