Čo je predmetom dodania v základnom prevedení čistiarne odpadových vôd

Čistička odpadových vôd AT je v dodávanom prevedení plne funkčná a bez nutnosti dokupovať samostatne napr. kryt alebo dúchadlo.

Čistiareň odpadových vôd s patentovanou technológiou čistenia odpadových vôd  VFL®

Predmetom dodávky je kompletná, komplexne vyskúšaná domová čistiareň odpadových vôd pozostávajúca z celoplastovej PP nádrže, prítokového potrubia DN 125, odtokového potrubia DN 125, technologickej vostavby (denitrifikácia, nitrifikácia, separácia) a prevzdušňovacieho a prečerpávacieho systému.

domová čistiareň odpadových vôd domová čistiareň odpadových vôd

 

Uzamykateľný kryt ČOV

Jednoliaty kryt v zelenom prevedení, ktorý nie je problém dizajnovo zakomponovať do vašej záhrady. Je vyrábaný z UV stabilného plastu. Nerezové uzamykanie krytu čistiarne odpadových vôd, ktoré slúži hlavne ako ochrana pre deti. Kryt je súčasťou ČOV už v základnom prevedení.

uzamykateľný kryt čov kľúče od čov

 

dúchadlo k ČOV - Secoh EL-S-60nDúchadlo

Dúchadlo SECOH slúži na prevzdušňovanie jednotlivých častí v ČOV.
S čistiarňou je prepojené ¾ hadicou, ktorá sa nachádza v 50 DN chráničke. Dúchadlo môže byť umiestnené max. do 5 metrov od čističky. Pokiaľ by bola táto vzdialenosť väčšia, je potrebné dúchadlo umiestniť do šachty na dúchadlo, viď doplnkový sortiment. Dúchadlo je súčasťou ČOV už v základnom prevedení.

Akumulácia: Akumulačné zariadenie

Akumulačné zariadenie slúži na akumulovanie nárazovo pritečených odpadových vôd (napr. vypustenie vane, práčky...) objemu cca 160 l. Naakumulovaná odpadová voda odteká z ČOV kontinuálnym odtokom 3-4 l/min. Akumulácia je súčasťou ČOV už v základnom prevedení.

Doplnky k domovej čistiarni odpadových vôd Aquatec VFL

 

Na vrch stránky
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Nesúhlasím    Ďalšie informácie