Certifikáty a patenty

domové čistiarne odpadových vôd cenaSlovenská republika ako člen EÚ uplatňuje európsku legislatívu certifikovania pre  domové čistiarne odpadových vôd.

Čistiarne odpadových vôd Aquatec, ako prvé na Slovensku vyrábané, získali eurocertifikát na základe dlhodobého testu účinnosti čistenia v zmysle EN 12566-3 uskutočneného v Nemeckom Aachene.

 

Eurocetifikát je konečne prvý certifikát, v ktorom sa skúma, či a ako domová čistiareň čistí vodu. 

aquatec vfl ocenenie domových cistiarní odpadových vôd

Naša čistiareň v teste dosiahla skvelé výsledky, o čom svedčí aj dosiahnuté hodnotenie.

V krajinách Európskej únie je možné umiestňovať len čistiarne odpadových vôd certifikované v zmysle normy EN 12566-3, ktorých účinnosť čistenia vyhovuje národnej legislatíve danej krajiny.

Buďte preto pri výbere dodávateľa čistiarne odpadových vôd obozretní a stavte na istotu.

Istotu, že výrobca Vám ČOV nielen teraz predá, ale bude aj o rok či dva schopný splniť Vaše požiadavky.

Budete predsa potrebovať, aby Vám výrobca zabezpečil záručný, pozáručný alebo technologický servis.

 

aquatec vfl ocenenie domových cistiarní odpadových vôd

 

Výstavy CONECO 2008 a CONECO/RACIONERGIA 2016 nám priniesli Zlatú plaketu za naše čistiarne odpadových vôd a inovatívne prístupy.

Je to dôkazom neustáleho vývoja a výskumu ktorý na poli domových čistiarní odpadových vôd spoločnosť Aquatec VFL robí.

 

 


 

VFL

Technológia VFL® (Vertical Flow Labyrinth – tzv. vertikálne pretekaný labyrint) je na Slovensku chránená úžitkovými vzormi a medzinárodne chránená patentom. Využitím našej technológie v procese čistenia je zabezpečená vysoká kvalita vyčistenej vody, nízke investičné a prevádzkové náklady.

sme členmi:

Asociácia čistiarenských expertov SR  

Asociácia čistiarenských expertov SR
Sme korporátnym členom Asociácie čistiarenských expertov SR, ktorá pôsobí formov pracovných skupín, okrem iného, aj na poli domových čistiarní odpadových vôd.
www.acesr.sk   
   

Bildungs- und Demonstrationszentrum für dezentrale Abwasserbehandlung – BDZ e.V.  

Bildungs- und Demonstrationszentrum für dezentrale Abwasserbehandlung – BDZ e.V.
Vzdelávacie a tréningové centrum pre decentrálne čistenie odpadových vôd so sídlom v Lipsku, Nemecko. Spolok ktorého snahou a cieľom je celoeurópska pôsobnosť a zosúladenie jednotlivých národných noriem v oblasti decentrálneho čistenia odpadových vôd, najmä domových čistiarní odpadových vôd.
www.bdz-abwasser.de
   

DWA Deutsche Vereinigung für Wasserwirtschaft, Abwasser und Abfall e.V.  

DWA Deutsche Vereinigung für Wasserwirtschaft, Abwasser und Abfall e.V.
Nemecké združenie pre vodné hospodárstvo, odpadovú vodu a odpad. Spolok združujúci odborníkov a firmy z oblasti vodného hospodárstva, odpadových vôd a odpadov, ktorého cieľom je výmena informácií na praktickej a odbornej úrovni. DWA taktiež certifikuje nemecké firmy pre možnosť vykonávať servis domových čistiarní odpadových vôd.
www.dwa.de
   

Association of Rotational Moulding (Central Europe)  

Association of Rotational Moulding (Central Europe)
Asociácia rotačného odlievania plastov pre strednú Európu so sídlom v Nemecku. Združenie výrobcov z oblasti rotačného odlievania plastov (resp. rotačného tvarovania plastov), tzv. rotomoulding. Možnosť výmeny si skúseností a poznatkov v oblasti rotačného tvarovania plastov na medzinárodnej úrovni.
www.rotational-moulding.de

      

    

spĺňame:

   
CE   spĺňame európsku normu EN 12566-3
DIBt - Deutsches Institut für Bautechnik  

DIBt - Deutsches Institut für Bautechnik
Nemecký inštitút stavebnej techniky nám vydal osvedčenie pre domové čistiarne odpadových vôd, ktoré je základným dokumentom pre predaj domových ČOV na nemeckom trhu a zároveň je uznávaným dokumentom aj v iných krajinách, napr. Rakúsku.
www.dibt.de

  
Arrêté du 27 avril 2012 - Aquatec VFL   Domové čistiarne odpadových vôd Aquatec VFL spľňajú podmienky predaja vo Francúzsku.
ISO   normy ISO 9001 a ISO 14001
Od roku 2008 uplatňujeme riadenie kvality v zmysle normy ISO 9001 a riadenie environmentálneho manažérstva v zmysle normy ISO 14001

 

Na vrch stránky
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Nesúhlasím    Ďalšie informácie