Napísali o nás

Domové čistiarne. Výskum, vývoj, úspora

Zverejnené: 1. 7. 2015

Domové čistiarne odpadových vôd v súčasnej dobe predstavujú veľmi výhodný spôsob individuálneho odkanalizovania rodinného domu v oblastiach, kde nie je vybudovaný centrálny kanalizačný systém.
 
----------------------------------

Hospodárime s vodou - Čistiareň odpadových vôd

Zverejnené: 10. 10. 2014

Domová čistiareň odpadových vôd (ČOV) slúži najmä na čistenie splaškových odpadových vôd z domácností rodinných domov, skupín domov alebo menších ubytovacích zariadení. V miestach, kde je naplánovaná, ale zatiaľ nezrealizovaná centrálna kanalizácia, ponúka možnosť dočasne vyriešiť odkanalizovanie rodinného domu. Tam, kde kanalizácia nie je plánovaná, môže riešiť odkanalizovanie rodinného domu natrvalo...

----------------------------------
 
Malá domová čistiareň ÁNO alebo NIE?
 
Zverejnené: 12. 6. 2014
 
 
----------------------------------
 
Aquatec VFL: Ako je to s instantnými plastovými nádobami?
 
Autor: Harry Gavendová
Zverejnené: 29. 4. 2014
 
To vám prezradí naša reportáž, boli sme sa totiž pozrieť priamo vo výrobe plastových nádob, ktoré vznikajú zaujímavou technológiou, ktorá sa nazýva rotomoulding. Ide o rotačné odlievanie a tvarovanie plastov, ktorému sa venuje spoločnosť Aquatec VFL z Dubnice nad Váhom.

----------------------------------

Domové čistiarne odpadových vôd v boji proti kríze

Zverejnené: 1. 3. 2009

V časoch, keď na celom svete zúri finančná a hospodárska kríza, sa každý jednotlivec usiluje žiť úspornejšie. Šetríme na oblečení, dovolenkách, autách a podobne. Naopak, zbytočne utrácame za veci každodennej potreby. Nehovoríme, že treba šetriť na jedle alebo vykurovaní. Skúsme sa zamerať napríklad na šetrenie v oblasti odpadov, konkrétne odpadovej vody.
Na vrch stránky
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich použitím. Súhlasím Ďalšie informácie